VVD GRONINGEN WIL NOORDELIJKE KUNSTRAAD


Laura Dijkstra dient motie in:

VVD GRONINGEN WIL NOORDELIJKE KUNSTRAAD

De Kunstraad Groningen is een zelfstandige stichting die Gemeente en de Provincie Groningen ondersteunt in het geven van onafhankelijk advies. En dan met name over de artistiek inhoudelijke kwaliteit van de cultuursector. Laura Dijkstra: “De Kunstraad heeft een unieke positie. Die moeten we koesteren en versterken. Vooral omdat er zeer veel deskundigheid bij deze organisatie aanwezig is.”

Graag zag zij een dergelijke kennis en ervaring ook bij een Noordelijke Kunstraad: “Veel culturele instellingen werken al op Noordelijke schaal. Een sterke culturele infrastructuur is belangrijk voor het woon- en vestigingsklimaat van het hele Noorden. Cultuur beperkt zich niet tot Stad en Ommelanden.”

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda