SENIOREN-AVOND OVER HERINDELING


op maandag 18 december a.s.

SENIOREN-AVOND OVER HERINDELING

13 december 2017

Op maandag 18 december a.s. organiseert het Senioren Netwerk Groningen een speciale avond over de Gemeente Herindeling. Met als sprekers waarnemend Burgemeester Joop Boertjens en Statenlid Nico Bakker. De avond wordt gehouden in Hotel Faber in Hoogezand. Daarbij zijn ook niet-VVD-leden van harte welkom.

Tijdens de avond is er volop gelegenheid tot het stellen van vragen. Joop Boertjens is sinds 2011 waarnemend Burgemeester van Leeuwarderadeel. Daarvoor was hij o.a. Gedeputeerde, Statenlid, Wethouder en Raadslid voor de VVD. Nico Bakker was voorheen Wethouder. Dus zij kennen de gemeentelijke verhoudingen in de Provincie Groningen als geen ander.

maandagavond 18 december a.s.
inloop vanaf 19.30 uur
Hotel Faber
Meint Venigastraat 123
Hoogezand

Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Wim Hut, coördinator Senioren Netwerk Groningen: wjhut@planet.nl Of per telefoon: 06 55 16 85 85

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda