PORTEFEUILLES NOORDELIJKE TK-LEDEN


allemaal een andere portefeuille

PORTEFEUILLE VERDELING TK-LEDEN

22 november 2017

Onze Noordelijke Tweede Kamerleden zijn ieder voorzien van een zware portefeuille, een nieuw aandachtsgebied. En een niet onaanzienlijke taakverzwaring. Ze tellen mee, onze Noordelijke vertegenwoordigers. Ze behoren inmiddels tot de oud-gedienden, de gevestigde orde, de steunpilaren van de VVD.

Ze zijn alle drie blij met de verandering. Een nieuwe uitdaging om de tanden in te zetten. Zo wordt voorkomen dat je als TK-lid ‘op de automatische piloot gaat’. Het betekent dat je er met frisse kijk en hernieuwd elan tegenaan kunt.

Arno Rutte

Justitie & Veiligheid: Politie, Openbaar Ministerie, Brandweer, Grensbewaking Algemeen, Terrorismebestrijding, NCTV, Rampenbestrijding & Crisisbeheersing, Nationale Veiligheid, Cyber Security, Drugsbeleid

Aukje de Vries

Volksgezondheid, Welzijn & Sport: Cure, Zorgverzekeringswet, Zorgtoeslag en pakketbeheer, Curatieve zorg, Drugs, Toezicht voedselkwaliteit en NVWA, Genees- en hulpmiddelen, Gezondheidsbescherming, Infectieziektebestrijding, Kwaliteitsbeleid, Medische biotechnologie, Toezicht, CBG, RIVM, Kennis- en informatiestructuur

de Wadden

Erik Ziengs

Infrastructuur & Waterstaat: Milieu, Bodem, Circulaire Economie, Openbaar Vervoer & Spoor, Fietsbeleid, KNMI, Autoriteit Nucleaire Veiligheid, Planbureau Leefomgeving

Initiatiefwetten: Markt & Overheid, Drank & Horeca

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda