Mini Symposium tijdens ALV


Stef van der Ziel tijdens Mini Symposium

Noord-Nederland kan wel wat TopDutch gebruiken

5 september 2017

Het middagprogramma van de komende ALV op zaterdag 28 oktober a.s. staat bijna geheel in het teken van TopDutch. Dat is het opzienbarende initiatief van de 3 Noordelijke Provincies om gezamenlijk te proberen het Noorden als vestigingsplaats voor een nieuwe Tesla-fabriek te presenteren.

De inleiding wordt verzorgd door Stef van der Ziel: initiator, aanjager, visionair, .com-ondernemer en investeerder pur sang. Hij bedacht samen met VVD-Gedeputeerde Henk Brink de opzet en zorgde voor een ragfijne en messcherpe uitvoering. Met opzienbarende resultaten.

Of het gat lukken om Tesla-baas Egon Musk deze kant op te krijgen weten we niet. Maar, dat mag de pret niet drukken. Ondertussen heeft de actie een heel dankbaar bij-effect. Het Noorden is zich plotseling bewust geworden van haar unieke vestigingsfactoren voor expanderende ondernemers. Is het niet Egon Musk, dan toch voor tal van andere groot-industriƫlen.

En een beetje zelfvertrouwen kon het Noorden goed gebruiken.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda