Mada Miesen nieuw Statenlid Groningen


Mada Miesen nieuw Statenlid Groningen

27 februari 2018

Naar verwachting zal op de eerstkomende vergadering van de Groninger Provinciale Staten Mada Miesen worden benoemd als nieuw lid van de VVD Statenfractie. Hij volgt dan Matthijs Oosterhuis op, die zijn Statenlidmaatschap niet langer kan combineren met zijn privéleven en zijn drukke baan als analist bij de politie Noord-Nederland.

MadĂ  Miesen draait al een jaar mee als lid van de Steunfractie van de Groninger VVD. Hij neemt het grootste gedeelte van de portefeuille van Matthijs Oosterhuis over: Ruimtelijke Ordening en Landbouw. Maar niet alles. Een klein gedeelte wordt verdeeld over de andere Statenleden. De VVD Statenfractie ziet Matthijs Oosterhuis met lede ogen vertrekken. Men zal vooral zijn bevlogenheid en enorme dossierkennis gaan missen. Maar zijn keuze wordt alom gerespecteerd.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda