KOP D’R VEUR EN DOEN!


van de Voorzitter:

KOP D’R VEUR EN DOEN!

Om jullie allemaal een steuntje in de rug te geven organiseren we daarom een extra canvastraining (zaterdagochtend 10 februari, zie in deze nieuwsbrief). Als je snel bent, kun je je nog net opgeven…

In een aantal gemeenten zijn al eerder verkiezingen geweest. En met trots kunnen we u vertellen dat we ook twee nieuwe wethouders mogen verwelkomen: Mark de Man (Súdwest-Fryslân) en Jaap Borg (Midden-Groningen). Heren, namens het bestuur wens ik jullie veel succes!

En nog een tip: geef je activiteiten tijdig door aan onze secretaris. Dan nemen wij deze op in de agenda (http://vvdregionoord.nl/). Zo’n agenda werkt alleen als iedereen zijn activiteiten meteen doorgeeft.

Ik wens jullie de komende weken heel veel succes!

Ton Baas

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda