JAAP BORG WETHOUDER MIDDEN-GRONINGEN


van de fusiegemeetne Midden-Gronignen

JAAP BORG TOCH NOG WETHOUDER

3 januari 2018

Geheel tegen de verwachting in is Jaap Borg toch nog wethouder van de nieuwe fusiegemeente Midden-Groningen geworden. Immers, de VVD had zich weliswaar weten te handhaven, maar was bepaald niet de grootste geworden. Er tekende zich een linkse meerderheid in de Raad af. Toch koos de PvdA voor de VVD als coalitiegenoot.

Daar zal ongetwijfeld de persoon van Jaap Borg een rol bij hebben gespeeld. Immers, Jaap is gepokt en gemazeld in de lokale politiek. En onderhoudt met de meeste fracties uitstekende contacten. Ze weten wat ze aan hem hebben. Daarnaast heeft Jaap de afgelopen jaren ervaring opgedaan als wethouder van de vroegere gemeente Menterwolde. In die hoedanigheid heeft hij veel indruk gemaakt.

Jaap is Wethouder Economische Zaken geworden. En daar voelt hij zich wonderwel bij. Immers, als oud-ondernemer kent hij het klappen van de zweep en weet hij wat er moet gebeuren om deze grootste gemeente van de Provincie Groningen op te stuwen in de vaart der volkeren.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda