JAAP BORG TOCH NOG WETHOUDER


van de fusiegemeente Midden-Groningen

JAAP BORG TOCH NOG WETHOUDER

Daar zal ongetwijfeld de persoon van Jaap Borg een rol bij hebben gespeeld. Want Jaap is gepokt en gemazeld in de lokale politiek. En onderhoudt met de meeste fracties uitstekende contacten. Ze weten wat ze aan hem hebben. Daarnaast heeft Jaap de afgelopen jaren ervaring opgedaan als wethouder van de vroegere gemeente Menterwolde. In die hoedanigheid heeft hij veel indruk gemaakt.

Jaap is Wethouder Economische Zaken geworden. En daar voelt hij zich wonderwel bij. Immers, als oud-ondernemer kent hij het klappen van de zweep en weet hij wat er moet gebeuren om deze grootste gemeente van de Provincie Groningen op te stuwen in de vaart der volkeren.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda