GROEN LINKS VERSUS RECHTS GROEN


15 januari vanaf 20.00 uur

GROEN LINKS VERSUS RECHTS GROEN

Hoe ver liggen de VVD en Groen Links eigenlijk uit elkaar als het gaat om lokaal duurzaamheidsbeleid, landbouwbeleid en milieu? Landelijk mogen er dan verschillen zijn, maar hoe zit dat op lokaal niveau? Daarover gaan Aaldrik Haaijer (Water & Energy Solutions), Marjolijn Tijdens (Milieufederatie) en iemand van LTO Noord en de JOVD met elkaar en de zaal in discussie.

Wie interesse heeft, is van harte uitgenodigd aanwezig te zijn.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda