EERSTE BRANCHEBORREL GESLAAGD


met oud-minister Stef Blok

EERSTE BRANCHEBORREL GESLAAGD

16 januari 2018

Het Thematisch Netwerk Liberaal Maatschappelijk Middenveld Noord (LiMM Noord) kan terugkijken op een uiterst geslaagde, eerste BrancheBorrel. Met oud-VVD-Minister Stef Blok in het Grand Café van Nienoord in Leek. Met meer dan 20 man/vrouw was de bijeenkomst goed bezet. Experiment geslaagd.

Oud-minister Stef Blok bleek een uitstekende inleider. Vooral gezien het onderwerp: de Rol van het Maatschappelijk Middenveld bij Woningcoöperaties. Toch was vooral de diversiteit van de deelnemers en toehoorders opvallend. Toezichthouders, commissarissen, politici, bestuurders, wetenschappers en mensen uit de woningbouw: alles was vertegenwoordigd. Dat gaf de discussie niet alleen een plezierige afwisseling, het zorgde ook voor de nodige diepgang.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda