DE BOER MOAT TROCH DE BOCHT


VVD-Landbouw debat in Drachten

DE BOER MOAT TROCH DE BOCHT

5 februari 2018

Op donderdag 15 februari organiseren de VVD Fryske Walden en Zuidoost Friesland een VVD-Landbouwdebat in het Fries Congrescentrum in Drachten. De sprekers zijn Jan Huitema (VVD Europarlementariër), Trienke Elshof (Regiovoorzitter LTO Noord) en Kees Hemminga (Melkveehouder). Jorrit Jorritsma (Voorzitter Zuivel NL) fungeert als gespreksleider.

Het thema op deze avond is duurzaamheid. Hoe maak ik mijn (boeren)bedrijf toekomst-bestendig. Hoe ga ik om met de vele veranderingen in Klimaat, Landbouwpolitiek en Maatschappelijk Draagvlak. Daarbij zullen ieder van de sprekers hun visie op de toekomst geven. Waarna zij met elkaar en met de zaal in debat gaan.

Vanaf 19.30 staat de koffie klaar. Geïnteresseerden kunnen zich rechtstreeks opgeven bij het Fries Congrescentrum: info@frieslcongrescentrum.nl
Inschrijven kan tot 12 februari a.s.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda