Bestuur RegioNoord nu compleet


unaniem gekozen tijdens ALV

Rolinde Weide en Jaap Boerema in Bestuur Regio Noord

31 oktober 2017

Tijdens de ALV op zaterdag 28 oktober zijn Rolinde Weide (Contactpersoon Groningen) en Jaap Boerema (Opleiding & Training) met algemene stemmen verkozen tot lid van het Regio-bestuur. Daarmee is het Bestuur weer op oorlogssterkte.

Beiden maakten al deel uit van het Bestuur, zij het met een voorlopig status. Maar nu zijn alle Provincies weer vertegenwoordigd en is de belangrijke post Opleiding & Training adequaat ingevuld. Sterker nog, de Masterclass 2017/18 is onder de straffe aansturing van Jaap alweer begonnen.

Contact

Heeft u vragen, opmerkingen, tips of klachten? Neemt dan contact op met het bestuur.

Bestuur
Statuten &Huishoudelijk Regelement
Disclaimer

NIEUWSBRIEF

Overzicht van nieuwsbericht artikelen

Achtergrond en meningen

Overzicht artikelen

Archief


Aankomende evenementen

Geen evenementen


Agendapunt doorgeven

Naar volledige agenda